Çantë dore WiWU Pilot 15.6"

: në stok

€15,99 €16,50

Ju kurseni: €0,51 ( 3% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
* Materiali i papërshkueshëm nga uji: Prodhuar nga poliestër i papërshkueshëm nga uji, material ekologjik dhe i qëndrueshëm
*Përcaktimi i detajeve: i bërë me zinxhir YKK, i qëndrueshëm dhe i lëmuar

* Rreshtim i butë, mbroni më mirë laptopin tuaj nga gërvishtjet

* Xhep përpara për të organizuar aksesorët tuaj

* Dorezë shtesë TPU, ktheni mëngë një çantë dore laptopi, e lehtë për t'u mbajtur

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€