Bakall Elektrik VIVAX WH-175L

: në stok

€13,40 €16,80

Ju kurseni: €3,40 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Bakall VIVAX WH-175L me një kapacitet 1,7 l dhe një fuqi ngrohëse prej 2200 W do të ngrohë ujin shpejt dhe me efikasitet, dhe ngrohësi i tij i fshehur dhe filtri i shkallës e bëjnë pastrimin dhe mirëmbajtjen më të lehtë.
Hapja e madhe në kabinën e tenxhere lejon kontrollin e lehtë të nivelit të mbushjes.

Me dizajnin e tij të thjeshtë dhe performancën e lartë, kazani VIVAX WH-175L do të përshtatet në çdo kuzhinë.

Specifikat:

Treguesi i lehtë i funksionimit Po
Ngjyrë E bardhë / argjend
Materiali Plastike
Vëllimi i kontejnerit (l) 1,7 L
Kontrolli i funksionit Mekanike
Furnizimi me energji elektrike 220-240 V AC

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€