THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC VCC4320S3A/BOL

: në stok

€69,90 €89,90

Ju kurseni: €20,00 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Barkodi 8801643206772
Modeli i Produktit THITHSE ELEKTRIKE SAMSUNG VCC VCC4320S3A/BOL
Brendi Samsung
Ngjyra Blue
Garanci 2 Vite
Tipare tjera e përshtatshme për tepih linen , dysheme të forta, perde, dhe sofa
Fuqia e energjisë 1600W
Aksesorët në paketim 1 tub zgjatës nga metali, hallkë për vendosjen e tubit, 1 aksesorë për tepihë dhe parket dhe 1 mini aksesorë për kënde
Hepa filter No
Gjatësia e kabllos 6.2 m
Tipi i Filterit Ergonomik
Lloji i mbledhësit të pluhurit Enë plastike
Tërheq Lagështinë No
Kapaciteti i mbledhësit të pluhurit 1.5 Litra
Funksionimi me Bateri No

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€