Panel ngrohës 1500W VIVAX

: në stok

€39,99 €55,99

Ju kurseni: €16,00 ( 28% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ngrohës panelesh VIVAX PH-1502 me fuqi 1500 W dhe 2 nivele fuqie do të ngrohë dhomën në mënyrë efikase dhe efektive në një kohë të shkurtër.

Për mbrojtje shtesë, ngrohësi i panelit VIVAX PH-1501 ka mbrojtje kundër mbinxehjes si dhe mbrojtje IP24 kundër spërkatjeve të ujit.

 • Ngrohës paneli i llojit të pajisjes
 • Fuqia (W) 1500
 • Lloji i termostatit Mekanik
 • Zgjedhja e nivelit të ngrohjes 2
 • Rrjedha e ajrit të ventilatorit Nr
 • Numri i brinjëve -
 • Ngjyra e Bardhe
 • Materiali Metal
 • gjerësi (cm) 61,5
 • lartësia (cm) 49,0
 • Thellësia (cm) 26,0
 • Gjerësia e paketimit (cm) 65,5
 • Lartësia e paketimit (cm) 50,5
 • Thellësia e paketimit (cm) 12,0
 • Pesha e pajisjes (kg) 3,5
 • Furnizimi me energji elektrike 220-240 V AC

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€