Vaskë Palosëse Për Femijë

: I padisponueshëm

€29,99 €39,99

Ju kurseni: €10,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Kjo vaskë e palosshme për fëmijë është e përkryer për fëmijët tuaj, e cila është e sigurt në cilësi dhe mund t'i ndihmojë fëmijët tuaj të lahen me lehtësi.
1. Krijuar nga materiali cilësor PP, jashtëzakonisht pa erë, rezistent ndaj nxehtësisë dhe i sigurt.
2. Projektuar me skaje të trasha, këmbë kundër rrëshqitjes dhe kllapa të përforcuar, shumë të qëndrueshme dhe të qëndrueshme.
3. Plotësisht i lëvizshëm dhe që kursen hapësirë, në mënyrë që ta mbani dhe ta vendosni kudo.
Specifikimet:
Emri: Vaskë e palosshme për fëmijë
Materiali: Materiali PP
Pesha e produktit: 2500g/88.18oz
Madhësia e produktit: 85×53×25cm
Mosha: 0-8 vjeç

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€