Tripod Hama STAR 62

: në stok

€46,99 €49,99

Ju kurseni: €3,00 ( 6% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tripod Hama STAR 61 

Karakteristikat:

 • Tripod fotografik për imazhe të mprehta dhe stabilitet të mirë në terren të pabarabartë, i pajtueshëm me kamerën ose videokamerën
 • Sistem shumë praktik, i thjeshtë dhe i shpejtë për rregullimin dhe kyçjen e këmbëve të trekëmbëshit
 • Grep për peshimin e trekëmbëshit në erëra të forta ose në tokë të pabarabartë

Specifikat:

 • Pesha:1500g
 • Materiali:Alumin
 • Lartësia Min. 64cm
 • Lartësia Max. 160cm
 • Ngarkesa maksimale 3kg
 • Koka e tripodit :3D: Kokë me 3 kahje
 • Segmentet e këmbëve 3 seksione (2x i zgjerueshëm)
 • Prodhuesi : Hama
 • Vendi Origjinës: Gjermani.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€