Smart Watch W01

: në stok

€29,90 €59,99

Ju kurseni: €30,09 ( 50% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

• Ora inteligjente më e re IMILAB W01 është një orë inteligjente unike fitnesi

• Mbështet mbi 70 mënyra sportive me një ekran katror të madh 1,69 inç me prekje të plotë

• Ofron një sipërfaqe të madhe të ekranit, kështu që mund të mbajë më shumë informacion

• Ju lejon të gjurmoni me saktësi hapat e ndërmarrë në kohë reale, monitorimin e rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës, distancën e udhëtuar, kaloritë e djegura, cilësinë e gjumit

• Brenda trupit të hollë, bateria e integruar 220 mAh siguron fuqi të mjaftueshme për rreth 15 ditë dhe ju mundëson të shmangni ngarkesat e shpeshta

• Me teknologjinë e rezistencës ndaj ujit 3ATM, ora inteligjente W01 nuk do të dëmtohet edhe nëse lani duart, lani dhe notoni 

• E përkryer për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€