Rrip Silikoni SWISSTEN Për APPLE Watch 38-40mm, Rozë

: në stok

€8,90 €12,90

Ju kurseni: €4,00 ( 31% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Rrip Silikoni SWISSTEN Për APPLE Watch 38-40mm, Rozë

Përshkrim

Rripi i orës silikoni Swissten do të nxjerrë në pah veçantinë e orës suaj të zgjuar Apple Watch. Silikoni nuk është vetëm një material i këndshëm dhe i rehatshëm , i cili siguron mjaft rehati gjatë veshjes, por gjithashtu siguron fleksibilitet dhe qëndrueshmëri të veçantë për shembull ndaj pluhurit, djersës dhe papastërtive. Për më tepër, është lehtësisht i mirëmbajtur , nëse do t'i kushtoni pak kujdes, rripi i orës do të duket ende si ai i ri. Gjatësia mund të ndryshohet në rangun nga 14 në 18 cm. 

E përputhshme me linjat e këtij modeli

 • Apple Watch SE
 • Apple Watch Seria 1
 • Apple Watch Seria 2
 • Apple Watch Seria 3
 • Apple Watch Seria 4
 • Apple Watch Seria 5
 • Apple Watch Seria 6

Parametrat kyç

 • Rrip ore silikoni për Apple Watch në disa variante ngjyrash.
 • Gjatësia e rregullueshme në rangun nga 14 deri në 18 cm .
 • Dizajn elegant dhe i përjetshëm që mund të përdoret për shumë raste.
 • Gjerësia e rripit të orës është 38-40 mm .
 • Cilesi e pare.
 • Ndryshimi i lehtë që mund të trajtohet nga kushdo.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€