Rrip Metali Rjetë SWISSTEN Për APPLE Watch 42-44mm, I Zi

: në stok

€12,90 €14,90

Ju kurseni: €2,00 ( 13% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Rrip Metali SWISSTEN Për APPLE Watch  42-44mm

Përshkrim

Rrip metalik Swissten për Apple Watch meKapëse magnetike në modelin tërheqës milanez është e përshtatshme si për burrat ashtu edhe për gratë. Dizajn i përjetshëm dhe unisex. Gjatësia nga 13.2 cm në 24 cm.

Rripi elegant unisex Metallic Swissten në modelin e tensionit milanez të krijuar për Apple Watch ka një kapëse magnetike praktike që mund të trajtohet me njërën dorë. Ndryshoni pamjen e orës suaj në një çast dhe jepini vetes një jetë të re. 

E përputhshme me sferat e modeleve të mëposhtme

 • Apple Watch SE
 • Apple Watch Seria 1
 • Apple Watch Seria 2
 • Apple Watch Seria 3
 • Apple Watch Seria 4
 • Apple Watch Seria 5
 • Apple Watch Seria 6

Parametrat kyç

 • Rrip metalik për Apple Watch në dy ngjyra.
 • Gjatësia e rregullueshme nga 13,2 cm në 24 cm.
 • Dizajn elegant dhe i përjetshëm i përdorshëm për shumë raste.
 • E bërë prej metali të qëndrueshëm me pamje luksoze.
 • Gjerësia e rripit  42-44mm
 • Pamje e fortë dhe masive dhe qëndrueshmëri e lartë.
 • Premium
 • Zëvendësim i lehtë që çdokush mund ta bëjë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€