POWERBANK MAGNETIC MEGASAFE

: në stok

€24,99 €29,99

Ju kurseni: €5,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Me 2000mAh dhe 11.3 Wh, bateria MagSafe përveq cilesive dhe specifikimet, ka integrimin e softuerit që asnjë powerbank tjetër energjie magnetike ose me tela nuk e ka, me animacione në ekran dhe nivelet e karikimit të dukshme, kështu që ju e dini saktësisht se sa ngarkesë ka mbetur.
Vetem vendose mbrapa telefonit tuaj ajo do ngjise automatik në smartphone tuaj dhe do e mbush atë me bateri!

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€