POWERBANK Earldom PB05

: në stok

€11,99 €16,99

Ju kurseni: €5,00 ( 29% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Power Bank Earldom PB05 

  • Kapaciteti 5000 Mah
  • I lehtë dhe praktik
  • 2 porte USB mbushëse
  • Fast Charging


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€