PISHINË DINOSAUR LAND

: I padisponueshëm

€79,90 €99,90

Ju kurseni: €20,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Pishinë Dinosaur Land me reshqitëse argetuese dhe me fontanë uji nga pjesa e lartme.
Brendi INTEX
Të përfshira në paketim: Pompa dhe topa argëtues.
Permasat: 3.02x 2.29x 1.12cm
Thellesia: 40cm
https://www.facebook.com/sivegetashop/videos/1424699704618335/

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€