Orë Smart MeanIT M7

: në stok

€24,99 €34,99

Ju kurseni: €10,00 ( 28% )

Ngjyra

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Ore e menqur SmartWatch meanIT M7

Specifikat:
 • Ekrani 1,44 inç, 128x128 px
 • Ekran me prekje, sensor G
 • Lidhja me valë BT 4.0
 • Bateria 90 mAh
 • Byzylyk shtesë në paketë
 • Monitorues i rrahjeve të zemrës
 • Numëruesi i hapave dhe distancës
 • Monitorimi i gjumit
 • Alarmet kur rri ulur për një kohë të gjatë
 • Ora, alarmi
 • Kontrolli i kamerës në një smartphone
 • Informon për mesazhet dhe telefonatat në hyrje
 • Sinkronizimi me një smartphone (për t'u lidhur, është e nevojshme të aktivizoni GPS në smartphone)

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€