Orë Smart MeanIT M30 Lady

: në stok

€44,99 €54,99

Ju kurseni: €10,00 ( 18% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ore e menqur SmartWatch M30 per gjinine femrore

Specifikat:

 • Dukshmëri jashtëzakonisht e mirë dhe ndriçimi i ekranit 1.3 "(me prekje të plotë)
 • Madhësia e orës 43 mm, menu kroate
 • Pajisja me dizajn shumë elegant (shumë e lehtë)
 • Funksionim afatgjatë i një baterie të rikarikueshme Li-ion (procesor i gjeneratës së re që kursen energji)
 • Lidhës i ngarkuesit magnetik
 • Byzylyk i këmbyeshëm me sistemin e ndryshimit të shpejtë (gjerësia 20 mm)
 • Monitorimi i funksioneve trupore (hapat, pulsi, gjumi)
 • Mbështetje multi sportive
 • Informacion për thirrjen dhe mesazhin
 • Lidhja wireless BT, vibra, sensori G
 • Kontrolloni audio përmes Bluetooth
 • Kontrolli i kamerës përmes Bluetooth


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€