Ore Smart MeanIT M20

: në stok

€59,99 €69,99

Ju kurseni: €10,00 ( 14% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ore e menqur Smart Watch meanIT m20

Specifikat:

 • Matja e temperaturës së trupit
 • Ekran me prekje 1.3 "
 • Madhësia e orës 46 mm
 • Lidhje me valë BT, dridhje, sensor G
 • Informimi për thirrjet dhe mesazhet
 • Pedometri, matja e rrahjeve të zemrës, oksimetria e pulsit
 • Mbështetje për shumë sporte
 • Kontrolloni riprodhimin e skedarëve audio përmes Bluetooth
 • Kontrolli i kamerës përmes Bluetooth
 • Funksionimi afatgjatë i një baterie të ringarkueshme Li-jon (deri në 7 ditë në përdorim dhe 15 në gatishmëri)
 • Byzylyk i ndërrueshëm me sistem ndërrimi të shpejtë (gjerësia 22 mm)


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€