Orë e mençur meanIT M35 black

: në stok

€44,99 €59,99

Ju kurseni: €15,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Ekrani 1.3" (240*240).
Njoftimi i thirrjeve dhe mesazheve.
Pedometer, matja e rrahjeve të zemrës, MultiSport, matjet e distances, kalorit, monitorimi i gjumit, alarm, remote camera, gjeje oren.
Një pajisje me një dizajn shumë elegant (shumë i lehtë).
IP67 i papërshkueshëm nga uji.
Lidhje me valë BT, dridhje.
Byzylyk i këmbyeshëm.
Fytyra të këmbyeshme të orës.
Bateria me jetëgjatësi (procesor ekonomik i gjeneratës së re).
Bateria: 160 mAh
Aplikacioni: Glory Fit

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€