Ore e Mencur Kids HERO2

: në stok

€34,99 €54,99

Ju kurseni: €20,00 ( 36% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Edukim dhe argëtim në një... ora e re Vivax për fëmijë dhe të rinj Hero 2 e krijuar për të gjithë ata që duan të vazhdojnë me teknologjitë e reja. Monitorimi ditor i aktivitetit, matja e rrahjeve të zemrës, 6 mënyra sportive, lojëra të ndryshme dhe shumë më tepër e bëjnë këtë orë një asistente inteligjente ideale. Ngjyrat e zgjedhura posaçërisht (jeshile dhe vjollcë e lehtë) në kombinim me dizajnin modern dhe peshë të lehtë e vendosin Vivax Hero 2 në pozicionin numër një për nevojat e fëmijëve dhe të rinjve. Tetë ndërfaqe të para-instaluara dhe më shumë se 50 ndërfaqe shtesë që mund të instalohen nëpërmjet aplikacionit celular ju garantojnë mundësinë për të personalizuar orën sipas preferencave tuaja.
Karakteristikat themelore
Jetëgjatësia e baterisë (tipike: 72
Lloji i artikullit: Orë inteligjente
Garancia: 1
Materiali (rrip): Silikoni
Lloji i ekranit: IPS
Lidhshmëria: Bluetooth
Kapaciteti i baterisë: 180
Karakteristika të tjera
Ngjyra: Jeshile
Rezistenca ndaj ujit: Po
Pesha: 0.041

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€