Ftohës Ajri VIVAX HOME AC-6511R

: në stok

€79,90 €99,90

Ju kurseni: €20,00 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ftohësi i ajrit VIVAX AC-6511R, fuqi 80W, përdor qarkullimin e ujit të ftohtë që derdhet poshtë dhe kalon përmes filtrit, duke ftohur dhe rifreskuar ajrin në dhomë.


Ka 3 shpejtësi funksionimi - gjumë/normal/natyrale dhe funksioni "Anion" kontribuon në freskinë e ajrit. 

Telekomanda me kontroll të të gjitha funksioneve dhe një kohëmatës deri në 7.5 orë kontribuojnë në lehtësinë e përdorimit.


Specifikat:

  • Ngjyrë: E bardha
  • Materiali: Plastike
  • Fuqia: 65W
  • KAPACITETI i rezervuarit të ujit: 10L
  • Drejtimi horizontal i fryrjes: Automatik
  • Bordi i Kontrollit: Tabelat dixhitale, LED
  • Drejtimi vertikal i fryrjes: Me dorë
  • Furnizimi me energji elektrike: 220-240 V AC
  • Pesha NETO: 5.2KG
  • Dimensionet: 280 x 290 x 720 mm

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€