Fshesë Elektrike VIVAX Astro VCC-850G

: në stok

€55,00 €79,00

Ju kurseni: €24,00 ( 30% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Fshesa Vivax Astro e fuqishme dhe me sistem filtrimi ciklonik është mikja më e mirë e shtëpisë suaj duke e mbajtur atë të pastër dhe sigurt për ju.

• Fuqia 850W
• Sistem filtrimi ciklonik
• Filter pluhuri HEPA
• Kapacitet 2L

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€