Dylbi HAMA Optec Prism

: në stok

Çmimi i rregullt €49,90

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Dylbi porro prism me optikë xhami premium dhe xham optik BK7 për cilësi të shkëlqyer të imazhit edhe në kushte ekstreme

Strehimi me prekje të butë rezistente ndaj goditjeve me kapje optimale, prandaj ideale për udhëtime, sporte dhe argëtim

Gjithashtu i përshtatshëm për përdoruesit e syzeve falë kupave të palosshëm të syzeve
Kompensimi i dioptrisë deri në +/- 3 në mënyrë që ata që përdorin syze të shijojnë një imazh të qartë dhe të qartë
Fokusimi i shpejtë dhe i rehatshëm falë rrotës së madhe të fokusit.

Specifikat:

  • Fusha e shikimit / 1000 m 
  • Faktori zmadhues 10x
  • Diametri të lenteve 10x x50 mm
  • Pesha: 800gr


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€