Depilator Trupi Philips HP6317

: në stok

€22,99 €34,99

Ju kurseni: €12,00 ( 34% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ky Ladyshave i veçantë ndjek nga afër kthesat e trupit tuaj duke ju lejuar të rruheni dhe të shkurtoni deri në perfeksion edhe në zonat më të ndjeshme. Ju gjithashtu mund të stiloni zonën tuaj të bikinit duke klikuar në shtojcën shtesë të zbukurimit.

Ndjek linjat tuaja

  • I lagësht dhe i thatë

Koka lundruese e rruajtjes ndjek kthesat e trupit tuaj

-Përshtatet në çdo kthesë të trupit tuaj pa rrezikuar nga prerjet dhe çarjet

Shtojcë për zbukurim bikini

-Shtojcë për zbukurim bikini për të shkurtuar dhe stiluar zonën tuaj të bikinit.

Rruajtje pa tela

-Rruajini kudo me këtë makinë rroje pa kabllo

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€