Smart Watch Samsung Galaxy Watch 5 Pro, 45mm BT, Titan

: në stok

€349,00 €469,00

Ju kurseni: €120,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Funksioni krejtësisht i ri Route Workout ju lejon të importoni stërvitje në formatin GPX nga telefoni inteligjent në orën tuaj, duke sinkronizuar listën tuaj të stërvitjeve.

Gjurmimi i itinerarit GPS udhëzon çiklistët dhe alpinistët me udhëzime kthesë pas kthese

Drejtoni itinerarin, më pas përdorni butonin Track Back për të rigjurmuar të njëjtën rrugë. Çiklistët dhe alpinistët mund të qëndrojnë lehtësisht në të njëjtën rrugë me navigimin zanor ose navigimin me dridhje që ju tregon se ku të ktheheni.

Bateria më e madhe në pajisjen tonë që vishet për aventura në natyrë. Jepni më të mirën tuaj, duke ditur që ora mund të zgjasë falë kapacitetit më të madh të baterisë (590mah)Bateri

Arrini qëllimin tuaj të shëndetit duke matur përbërjen e trupit me sensorin Samsung BioActive

Gjurmimi i gjumit monitoron shëndetin tuaj gjatë natës.

Tani është ekrani i përparmë 2 herë më i qëndrueshëm, falë Sapphire Crystal. Ai madje duket i pathyeshëm falë kutive të titanit të zi ose gri, kështu që mund të përballojë goditjet e rënda.

Gjithçka që ju nevojitet është në kyçin e dorës. Sistemi i pavarur Wear OS lejon instalimin e lehtë të aplikacioneve si Google Maps ose Youtube Music.

  • Sistemi operativ: Wear OS
  • Ekran: 1.4" Super AMOLED
  • CPU: Cortex-A55 me dy bërthama 1.18 GHz
  • Rezolucioni: 450 x 450 piksele
  • Memoria : 16 GB, 1,5 GB RAM
  • Përmasat: 45,4 x 45,5 x 9,8 mm
  • NFC, A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
  • Bateria: 590 mAh
  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n 2,4 GHz

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€