Orë e mençur Kieslect (per thirrje) Ks

: në stok

€119,00 €149,90

Ju kurseni: €30,90 ( 20% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Veçoritë e Kieslect Calling Watch Ks:

● Thirrjet e pastra dhe të qëndrueshme me Bluetooth
Merrni kontrollin total mbi thirrjet zanore dhe kurseni deri në 100 kontakte. Shënim: Një klikim në butonin e poshtëm djathtas për të hyrë në SOS në një sekondë.
Me lidhje të qëndrueshme Bluetooth 5.2 dhe altoparlantë dhe mikrofon të fortë, Kieslect KS ofron telefonata të qarta kristal me zë të pasur dhe natyral.

● Ekran AMOLED me ngjyra 1,78”.
Ndani ekranin në një pjesë të sekondës. Ekrani "Gjithmonë i ndezur Retina".
Ekran i madh shumëngjyrësh 1,78” për gjeste të qetë me rrëshqitje. Shikoni matjet dhe informacionet e tjera në mënyrë të qartë dhe të gjallë në ekran të plotë pa shirita të zinj.

● Paralajmërim jonormal i rrahjeve të zemrës
Sensori i avancuar i rrahjeve të zemrës monitoron rrahjet e zemrës suaj 24/7 për qetësi maksimale.
Kieslect Ks ngre një alarm kur zbulohen ritme të larta ose të ulëta të zemrës.

● Trup i lëmuar metalik dhe kurorë e dobishme navigimi
Me mbështjellës metalik të lëmuar me CNC dhe një kurorë lundrimi të përshtatshme e të rrotullueshme, kjo orë e hijshme i bën kontrollet më të lehta.

● Asistent i fuqishëm i AI Voice
Kryeni telefonata, filloni një stërvitje, vendosni një alarm dhe më shumë duke përdorur asistentin inteligjent zanor.
Shënim: Klikoni dy herë butonin e poshtëm djathtas për të hyrë në asistentin inteligjent zanor në një sekondë.

● Luajtësi i muzikës pa probleme
Shijoni meloditë tuaja të preferuara që nga kyçi i dorës.
Shënim: Vëllimi mund të kontrollohet nga kurora e rrotullimit.

● Ndjekja Gjithëpërfshirëse e Shëndetit
Monitoroni SpO2, rrahjet e zemrës, gjumin, stresin dhe disponimin tuaj në kohë reale.

● 100 mënyra sportive. Partneri i fundit i fitnesit
Rritni motivimin tuaj për të arritur qëllimet tuaja të fitnesit.

● Trajnimi i frymëmarrjes Relax Mind
Merrni frymë thellë dhe relaksohuni dhe argëtohuni.

● Lojra Argëtohuni
Shijoni lojën tuaj të preferuar nga kyçi i dorës.

● IP68 I papërshkueshëm nga uji
Jini të sigurt se ora mund t'i rezistojë pikave të shiut, spërkatjeve dhe zhytjes deri në 1.5 m.

● Ndizni pamjen
Zgjidhni nga rripi i butë silikoni ose magnetik i orës për t'iu përshtatur stilit dhe disponimit tuaj.

● Stilet e shumta
Personalizojeni orën tuaj me një gamë të gjerë faqesh ore. 

● Thirrjet e pastra dhe të qëndrueshme me Bluetooth
● Ekran AMOLED me ngjyra 1,78”.
● Gjithmonë në ekran
● Paralajmërim jonormal i rrahjeve të zemrës
● Kurorë e dobishme e navigimit
● Blini një rrip falas
● Asistent i fuqishëm i AI Voice
● Luajtësi i muzikës pa probleme
● Ndjekja Gjithëpërfshirëse e Shëndetit
● 100 mënyra sportive.
● Lojërat e integruara Argëtohuni
● IP68 I papërshkueshëm nga uji

 

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€