Ventilator dhe Pastrues Ajri VIVAX TFB-105MP

: I padisponueshëm

€149,90 €199,90

Ju kurseni: €50,00 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Seria më e fundit e ventilatorëve VIVAX TFB-105MP përfaqëson teknologjitë e avancuara që ofrojnë ftohjen më efikase, duke pastruar ajrin tuaj, me konsum minimal të energjisë.
Motorët tanë me efikasitet të lartë dhe sistemet e qeta sigurojnë rrjedhje ajri të fuqishëm por të qetë për një mjedis të qetë dhe relaksues në komoditetin e shtëpisë tuaj.
Dizajni elegant dhe modern i fansave tanë plotëson çdo interier, duke i bërë ata shtesën e përsosur për çdo shtëpi apo zyrë.

Filtrat HEPA filtrojnë ajrin dhe largojnë deri në 99% të grimcave të padëshiruara dhe të dëmshme brenda hapësirës suaj, si alergjenët dhe pluhurin.
Filtrat HEPA funksionojnë duke kaluar ajrin hyrës përmes një shtrese të imët HEPA që kap grimcat duke lejuar rrjedhën e papenguar të ajrit.
Kjo teknologji ndihmon jashtëzakonisht njerëzit me alergji ose probleme të frymëmarrjes, sepse duke përmirësuar cilësinë e ajrit.

Jonizuesi lëshon jone të ngarkuar negativisht që tërheqin dhe neutralizojnë grimcat e ngarkuara pozitivisht në ajër si pluhuri dhe alergjenët.
Ky funksion përmirëson cilësinë e ajrit në dhomë, ideal për njerëzit me probleme të frymëmarrjes dhe alergji.

VIVAX TFB-105MP është projektuar për rehati maksimale në shtëpinë tuaj me funksionimin e tij të qetë.
Vështirë se do ta vini re se është aty pasi ofron një fluks ajri të fuqishëm por të qetë, duke siguruar një mjedis të qetë dhe relaksues.

Specifikat:

  • Fuqia e motorit 33 W
  • Shpejtësia maksimale e daljes së ajrit 2,66 m/s
  • Rrjedha e ajrit 27,07 m3/min
  • Zhurma në kushte standarde (dB) 57,3 dB (A)
  • Nivelet e fryrjes LOW - MID - LARTË
  • Lëvizja automatike Lëvizja manuale 60° horizontale
  • TimerDA, 0 - 12h
  • Telekomanda iDA
  • Pesha: 5 KG

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€