Tavolinë Palosëse Laptopi

: I padisponueshëm

€17,90 €22,99

Ju kurseni: €5,09 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Shumë funksionale pasi perdoret si tavolinë laptopi, leximi ne zyre, ne shtepi, kur udhetoni, per te vendosur goten apo edhe per te konsumuar diçka.
  • Eshte e palosshme dhe mund ta merrni kudo me vete dhe mos zeje shume vend.
  • E thjeshte per t’u perdorur, montohet ne vetem pak sekonda.
  • Super e holle, shume e lehte, material i qendrueshem.
  • Ngjyra - e Zezë dhe ngjyrë druri.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€