Smart watch IMILAB W02

: në stok

€69,90 €99,90

Ju kurseni: €30,00 ( 30% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Si një version i përditësuar nga familja e orëve inteligjente IMILAB, ora inteligjente IMILAB W02 përmban Ekran me prekje të plotë 1,85 inç, super të madh dhe pa kufij, me raport 81% ekran-trup. Plus rripin inovativ magnetik, ora inteligjente W02 i çon pajisjet inteligjente që vishen në një nivel të ri. Rripi unik magnetik i veshur ju lejon të vishni një rrip ore në sekonda. I përshtatshëm për lëkurën, që merr frymë, i papërshkueshëm nga uji dhe më i rehatshëm se kurrë. Për më tepër, ai miraton teknologji të përparuar dhe mbështet thirrjen inteligjente Bluetooth për një bisedë të shpejtë me miqtë dhe familjen. Në të njëjtën kohë, ai është gjithashtu i pajisur me disa veçori, duke përfshirë monitorin e rrahjeve të zemrës, monitorin e oksigjenit në gjak SPO2, monitorin e gjumit, luajtësin e muzikës, asistentin e zërit, modalitetin sportiv mbi 100, IP68 i papërshkueshëm nga uji etj. Borderless & Boldness, W02 ka lindur për jetën tuaj më të zgjuar.

Karakteristikat kryesore të orës inteligjente IMILAB W02:

Ekran me prekje të plotë 1,85 inç pa kufi
Rrip magnetik i nivelit tjetër që udhëheq modën e re
Thirrje inteligjente Bluetooth
Jetë e gjatë e baterisë dhe rimbushje e shpejtë
24H Smart Bio Tracker
Përkujtues shumëfunksionalë
100+ mënyra sportive
IP68 Rezistencë ndaj ujit
Fytyrë ore e personalizueshme
Rripa të dyfishtë (rrip magnet i zi dhe rrip silikoni blu)

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€