PowerBank HAMA Supreme 10HD, 10000 mAh

: në stok

€24,90 €29,90

Ju kurseni: €5,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Për karikim të shpejtë dhe në lëvizje: kjo bankë energjie furnizon smartfonët, tabletët, altoparlantët Bluetooth dhe pajisje të tjera celulare me energji elektrike - qoftë në zyrë, në aeroplan apo në plazh

Nëpërmjet portës USB-C, Power Pack karikohet plotësisht në 9,5 orë

Treguesi i integruar i kapacitetit të karikimit LED: tregon fuqinë ende të disponueshme në katër nivele (100%, 75%, 50%, 25%)

Specifikat:

 

  • Numri i daljeve 3
  • Kabllo Micro USB, adapter USB Type-C
  • Kapaciteti 10000 mAh
  • Shifra: 187291
  • Shpejtësia e ngarkimit Ngarkimi i shpejtë
  • Dalja 1 USB-C / 5 V / 3 A
  • Dalja 2 USB-A / 5 V / 3 A
  • Dalja 3 USB-A / 5 V / 3 A
  • Bateri e integruar Li-Polimer

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€