Power Bank SWISSTEN 10.000 mAh, 20W

: në stok

€24,90 €29,90

Ju kurseni: €5,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

 

Shkarkimi dhe rimbushja e vazhdueshme është një temë në mendjen e të gjithë individëve të avancuar teknologjikisht. Banka e energjisë SWISSTEN POWER LINE me një kapacitet të mahnitshëm 10.000 mAh dhe fuqi 20 W është një zgjidhje unike për të mos e gjetur më kurrë veten pa energji elektrike. Karikon të gjitha pajisjet, ka hyrje mikro USB dhe USB-C dhe mbështet karikimin e shpejtë me Quick Charge 3.0 dhe Power Delivery .

Specifikat:

  • Kapaciteti: 10,000 mAh
  • Përshtatshem për Iphone dhe Android
  • Bateria: Li-polimer
  • MicroUSB hyrëse: 5V DC 2A, 9V DC 2A, 12V DC 1.5A
  • Hyrja USB-C PD: 5V DC 2.4A, 9V DC 2A, 12V DC 1.5A
  • Dalja USB-C PD: 5V DC 3A , 9V DC 2,22A , 12V DC 1,67A
  • Dalja USB QC 3.0: 5V DC 3A, 9V DC 2A, 12V DC 1.5A
  • Dimensionet: 143x66x16mm
  • Pesha: 226 g
  • Materiali: ABS + polikarbonat

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€