Panel ngrohës 2000W VIVAX

: në stok

€49,99 €69,99

Ju kurseni: €20,00 ( 28% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ngrohësi me panel VIVAX PH-2202 me fuqi 2000 W dhe termostat të ndryshueshëm shpërndan në mënyrë efikase dhe të barabartë nxehtësinë në dhomë. Për mbrojtje shtesë, ngrohësi i panelit VIVAX PH-2501 ka mbrojtje nga mbinxehja, një tregues funksionimi si dhe mbrojtje IP24 kundër spërkatjes së ujit.

 

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€