Ore e mencur ACME SW102

: në stok

€59,90 €77,00

Ju kurseni: €17,10 ( 22% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
 • Përshkrimi:
  Smartwatch ACME SW102 me pamje të hollë me ekran IPS me ngjyrë do të forcojë personalitetin tuaj, pavarësisht gjinisë. Përveç të gjitha funksioneve kryesore të një orë inteligjente, SW102 ka një bateri të gjatë - ju mund ta ngarkoni orën vetëm një herë në javë. Gjithashtu, ora ka funksione të ndryshme multi-sportive dhe është i papërshkueshëm nga uji, kështu që ju mund të shijoni ushtrimet tuaja në natyrë në çdo mot. Gjeni lehtësisht telefonin tuaj me ndihmën e funksionit Find My Phone i cili pëlqehet nga shumë përdorues. 

  -Bateria zgjat deri në 6 ditë
  -
  Ora ka 5 mënyra të ndryshme sportive: ecje, vrapim, çiklizëm, vrapim në rutine, shëtitje 
  -Ndiq aktivitetin e zemrës ndërsa jeni duke ushtruar dhe pushuar

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€