Kufke SWISSTEN Për Iphone, Dynamic YS500

: në stok

€12,90 €17,90

Ju kurseni: €5,00 ( 27% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Swissten Earbuds Dynamic Lightning YS500 janë kufje vërtet minimaliste që ofrojnë performancë maksimale dhe tingull të përsosur. Gjatësia e kabllit prej 1,2 m është e mjaftueshme për çdo përdorim të përditshëm, duke përfshirë edhe sportet. Dhe mikrofoni i integruar siguron që ju të mund të bëni telefonata në makinë ose në zyrë pa i shqetësuar kolegët tuaj. Mund të kaloni lehtësisht mes këngëve falë butonit direkt në kufje. Gama e frekuencës midis 20 Hz dhe 20 kHz siguron një përvojë të përsosur zëri që përputhet në mënyrë të përkryer me diapazonin e frekuencës së dëgjimit të veshit të njeriut. Falë kabllos së sheshtë , nuk do t'ju duhet kurrë të hiqni kabllon e ngatërruar nga xhepi. Mund të personalizoni madhësinë e kufjeve. Në paketë, Përfshihen 3 kufje të madhësive të ndryshme . Lidhësi Lightning siguron që këto kufje të jenë të përshtatshme për përdoruesit e pajisjeve Apple të pajtueshme me versionet më të fundit të iOS.

Specifikat:

  •  Funksion HANDSFREE
  • Kufjet kanë mikrofon dhe buton shumëfunksional
  • Lidhja me versionet e reja të iOS
  • Ndjeshmëria: 92 dB +/- 3 dB
  • Impedanca: 16 ohm +/- 15 %
  • Shtrirja e frekuencës: 20 - 20 000 Hz
  • Lidhës: RLightning
  • Gjatësia e kabllit: 1,2 m
  • Madhësia e altoparlantit: 10 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€