Kufje SWISSTEN TWS Bluetooth Alupods II

: në stok

€36,99 €40,00

Ju kurseni: €3,01 ( 7% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kufjet luksoze metalike SWISSTEN ALUPODS II kanë tingull të pastër, kontroll të muzikës dhe thirrjeve dhe një kuti karikimi. 

Alumini elegant, i cili është baza për prodhimin e kufjeve dhe kutisë së karikimit, i jep produktit jo vetëm një dizajn luksoz, por edhe mbrojtje maksimale ndaj dëmtimeve mekanike.
Kufjet SWISSTEN ALUPODS II do t'ju ofrojnë deri në 4,5 orë dëgjim të muzikës tuaj të preferuar.
Teknologjia e transmetimit Bluetooth v5.1 u jep kufjeve qartësi të madhe të zërit. Një avantazh tjetër është stabiliteti i transmisionit, i cili është veçanërisht i dobishëm gjatë sportit dhe lëvizjes në qytet.
Kufjet SWISSTEN ALUPODS II kanë kontroll të plotë të muzikës si STOP/PLAY, kontroll të volumit, zhvendosje në këngën e mëparshme ose të ardhshme.

Specifikat:

 • Versioni i Bluetooth: v5.1
 • Gama e Bluetooth: 10m
 • Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 2x 30mAh
 • Kapaciteti i baterisë: 300mAh
 • Koha e punës: 4.5 Orë
 • i hyrjes: 5V DC 0.5A
 • Kabllo karikimi: USB-C (i përfshirë)
 • Koha e karikimit: 2.5h
 • Madhësia e kasës: 48 ,5x48x. 3mm
 • Pesha e kutisë: 59g
 • Pesha e kufjes: 4g

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€