Kufje MeanIT TWS B40 Bluetooth

: në stok

€19,90 €23,90

Ju kurseni: €4,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Ndegjuese me bluetooth TWS B40 meanIT

Specifikat:

  • Mbajtëse për karikimin dhe mbajtjen e kufjeve (lejon deri në 4 karikim të kufjeve)
  • Konsumi shumë i ulët i energjisë përdor lidhjen TWS Bluetooth 5.0
  • Tingull stereo cilësor
  • Profilet e mbështetura HSP / HFP / A2DP / AVRCP
  • Bateria Li-jon e çdo celulari 40 mAh
  • Bateri e ringarkueshme li-jon 300 mAh
  • Dëgjoni muzikë ose flisni deri në 4,5 orë pa karikim (në varësi të volumit të caktuar)

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€