Kufje HAMA Bluetooth "Calypso" 184023

: në stok

€34,90 €39,90

Ju kurseni: €5,00 ( 12% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Fuqia super e basit dhe jastëkët e veshit me montim të përsosur që mbrojnë zhurmën e jashtme, ju lejojnë të zhyteni në ndjesinë e daulles së çelikut të Karaibeve. HAMA sjell degjueset e tyre me Bluetooth me dizajnin premium. Për këdo atje që i pëlqen gjërat pak më të qeta dhe më të mprehta.

Specifikat:

 • Materiali:Plastik
 • Pesha:170 g
 • Modeli:Stereo
 • Bluetooth Version:4.2 + EDR
 • Frekuenca e kufjeve: 20 Hz - 20 kHz
 • Frekuenca e mikrofonit: 100 Hz - 10 kHz
 • Ndjeshmëria (kufje): 100 dB
 • Ndjeshmëria (Mikrofoni): -42 dB
 • Rrezistenca e plotë(kufje): 32Ω
 • Rezistenca e plotë(mikrofon): 2.2 kΩ
 • WBCV: ≥ 75mV
 • A2DP: Po
 • Profilet kompatibil Bluetooth: A2DP V1.3, AVRCP V1.5, HFP V1.5, HSP
 • Koha e karikimit: 3 orë
 • Max. Koha e bisedës: 12 orë
 • Max. Në gatishmëri: 240 orë


Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€