Karikues SWISSTEN 25W Mini USB-C

: në stok

€17,90 €22,90

Ju kurseni: €5,00 ( 21% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Adapteri Swissten me dalje USB-C është gjithmonë i dobishëm. Mund ta përdorni në shtëpi ose në zyrë për të karikuar telefonin tuaj. Ai mbështet teknologjitë e karikimit super të shpejtë të Samsung   dhe shpërndarjes së energjisë për Apple.

Specfikat:

  • Fuqia deri në 25 W
  • 1 portë dalje USB-C
  • Karikimi i shpejtë për furnizimin me energji IPHONE dhe karikimin super të shpejtë  Samsung
  • Teknologjia e integruar GaN

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€