Kufje SWISSTEN TWS Bluetooth Alupods PRO

: në stok

€37,99 €42,00

Ju kurseni: €4,01 ( 9% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kufjet Bluetooth SWISSTEN ALUPODS PRO dallohen me tingullin e tyre të pastër dhe dizajnin luksoz. Kontrolli i muzikës dhe telefonatave është një çështje e qartë. Paketuar në një blister SWISSTEN.

Alumini elegant, i cili është baza për prodhimin e kufjeve dhe kutisë së karikimit, i jep produktit jo vetëm një dizajn luksoz, por edhe mbrojtje maksimale ndaj dëmtimeve mekanike.


Teknologjia e transmetimit Bluetooth v5.1 u jep kufjeve qartësi të madhe të zërit. Një avantazh tjetër është stabiliteti i transmisionit, i cili është veçanërisht i dobishëm gjatë sportit dhe lëvizjes në qytet.

Specifikat:

 • Versioni i Bluetooth: v5.1
 • Gama e Bluetooth: 10m
 • Kapaciteti i baterisë së kufjeve: 2x 30mAh
 • Kapaciteti i baterisë: 300mAh
 • Koha e punës: 4.5 Orë
 • i hyrjes: 5V DC 0.5A
 • Kabllo karikimi: USB-C (i përfshirë)
 • Koha e karikimit: 2.5h
 • Madhësia e kasës: 48 ,5x48x. 3mm
 • Pesha e kutisë: 59g
 • Pesha e kufjes: 4g

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€