CANTE SHKOLLE & LAPTOPI

: I padisponueshëm

€19,99 €39,99

Ju kurseni: €20,00 ( 50% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
"Materiali: Lëkurë 70% dhe 30% Masë speciale Najlon dhe poli-etilen.
Përshkrimi:
- Kjo çantë përmban rripa të lehtë, ergonomikë të shpatullave, rrip gjoksi të lëvizshëm dhe rrip për të zvogëluar barrën e shpatullës suaj. Vjen gjithashtu me disa ndarje, çantë ekstra laptopi dhe dizajne të shumta xhepi. Dizajni origami ju bën të shquar nga të tjerët.
- USB port që lejon mbushjen e telefonit.
Karakteristikat kryesore
• E bërë nga material najloni, e qëndrueshme, rezistente ndaj ujit.
• E madhe mjaftueshëm për të mbajtur të gjitha gjërat e nevojshme në lëvizje.
• Teknika e qepjes me densitet të lartë.
• Dizajn elegant.
• Permasat 48x31cm."

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€