Vluese Uji Sencor SWK 1799SS - 1.7l, 2200W, e argjendtë

: në stok

€30,69 €55,00

Ju kurseni: €24,31 ( 44% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Vluese uji Sencor me kontroll të temperaturës dhe vëllim 1.7l nga materiali Çelik inox dhe ngjyre hirtë dizajni i të cilit përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo shtëpi moderne. Ngrohja e ujit në temperaturën e zgjedhur:60-70-80-90-100 °C. Grykë e projektuar posaçërisht për të parandaluar pikimin dhe derdhjen e ujit. Kapak i pajisur me bllokues sigurie për siguri maksimale Çelik inox me cilësi të lartë siguron qëndrueshmëri të gjatë Sistemi i sigurisë së trefishtë:

– Mbrojtje nga mbinxehja kur ndizet pa ujë
– Fikja automatike kur hiqet nga baza
– Fikja automatike kur arrihet pika e vlimit

Gjithashtu i përshtatshëm për përdoruesit me dëmtim të dëgjimit (semafor)

Lidhës qendror 360 ° STRIX
Tensioni nominal: 220-240 V
Frekuenca e vlerësuar: 50 Hz

  • Kapaciteti 1.7 l
  • Konsumi i energjisë: 2,200 W
  • Material pa BPA (Bisphenol A)
  • Materiali Metal
  • Ngjyre i hirtë
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€