Trotinet Elektrik MS ENERGY X10

: I padisponueshëm

€1.299,00 €1.499,00

Ju kurseni: €200,00 ( 13% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Për të gjithë adhuruesit e adrenalinës, seria Extreme e eScooter ofron pikërisht këtë ndjesi! Dy motorë të fuqishëm 1000 vat do t'ju sjellin në krye të çdo ngjitjeje. Amortizatorët me goditje të lartë dhe gomat e fuqishme 10 inç do të sigurojnë ngarje të sigurt jashtë rrugës me rehati maksimale. Bateria e fuqishme, një motor i fortë me tre shpejtësi dhe një shkallë e madhe silikoni, ofrojnë udhëtimin ideal me shpejtësi, fuqi dhe rreze deri në 75 km në modalitetin ECO të drejtimit! Me vetëm një shtypje të një butoni, ju po lëvizni një skuter të zbutur të qytetit në një SUV të fuqishëm të fuqizuar në të dy rrotat, por mos harroni përkrenaren tuaj! Frenat e diskut të përparme dhe të pasme janë kujdesur për ndalim të sigurt. Mekanizmi i fortë dhe i palosshëm siguron lëvizshmëri dhe përdorim të lehtë.

Madhësia e rrotës 10″
Lloji i kornizës Alumini
E zezë dhe Gjelbër
Motorri 2×1000 W
Shpejtësia maksimale 60 km/h
Bateria 52 V, 18 Ah
Koha e karikimit 9-10 orë
Gama 55-75 km* (*në varësi të konfigurimit të terrenit, kushteve të motit dhe mënyrës së drejtimit)
Lloji i frenave Frena e diskut para dhe e pasme
Ngarkesa maksimale 120 kg
Me shume opsione Me palosje, 3 mënyra funksionimi. ECO, MID, I LARTË (motor i vetëm dhe i dyfishtë), telekomanda e kyçjes/zhbllokimit dhe alarmit, amortizatori me goditje të lartë para dhe mbrapa
Pesha 32 kg
Ekrani LCD (shpejtësia, modaliteti i shpejtësisë, niveli i baterisë, ODO/TRIP, tensioni i baterisë dhe kodi i gabimit, ndërrimi i dritës), 4 çelësa + ana e majtë e timonit: butoni 1 ose 2 motorë, butoni i sirenës
Drita LED para dhe mbrapa, dritat e ndezjes
Dimensionet (L) 1300 x (W) 670 x (H) 1220 mm
Dimensionet pas montimit (L) 1300 x (W) 670 x (H) 510 mm

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€