Toster Sencor SSM 4220SS - 700W, e zezë/argjendtë

: në stok

€19,69 €41,00

Ju kurseni: €21,31 ( 51% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Nëse ju jeni person i cili keni dëshirë të përgaditni senquiçe, atëherë ky produkt është ideal për ju. Ky Toster ka një dizajn nga çeliku inox dhe na ofron mundësinë të përgadisim dy senquiçe në të njejtën kohë. Ka një kontroll automatik të temperaturës dhe doreza dhe trupi i tij është i izoluar nga nxehtësia. Pasi që sipërfaqja e tij e pjekjes është jo ngjitëse, ky toster është shumë i lehtë për t’u pastruar. I ka dy tregues të energjisë dhe gjithashtu mundësinë për t’u ruajtur në pozicion vertikal që të kurseni më shumë hapsirë në kuzhinën tuaj. Këmbët anti-rreshqitëse të këtij tosteri gjithashtu ju ofrojnë më shumë siguri gjatë përgaditjes. Dimensionet : 23.5 x 22.2 x 90 cm.

 

  • Dizajn çeliku inox
  • Përgatitni 2 sanduiçe në formë katrore
  • Konsumi i energjisë 700W
  • Ngjyrë e Zezë/argjendtë
  • 2 Vite Garancion

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€