Tigan alumini me kapak ROCK Lamart LT1143

: në stok

€24,99 €29,99

Ju kurseni: €5,00 ( 16% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tigan i bërë me alumin dhe nje kapak qelqi eshte shumë rezistent. Tigani ka një sipërfaqe të brendshme mermeri rezistente ndaj gërryerjes dhe djegies, një fund të fortë dhe një dorezë të butë shumë elegante. Materiali i mermerit jo ngjitës pa përdorimin e PFOA (substanca toksike gjatë mbinxehjes) është rezistent ndaj temperaturës së lartë, parandalon djegien dhe garanton gatim të shëndetshëm. Tigani ka mirëmbajtje dhe pastrim të lehtë.

 

  • Materiali       –    alumin
  • Dimensioni  –  7  x 16 x 16 cm
  • Sipërfaqja    –   jo ngjitëse
  • Ngjyrë          –  e zezë

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€