THITHËSE FANTOM - HUPCEK DU 2600

: në stok

€29,99 €49,99

Ju kurseni: €20,00 ( 40% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Me dizajnin e tij superior, përdorimin praktik të kontejnerit të pluhurit me ciklon HI-TECH dhe fuqinë e lartë të thithjes 1200 Watt, ai ndan pluhurin nga ajri dhe e mbledh atë në qendër, e bllokon atë dhe siguron daljen e ajrit të pastër nga jashtë. I gjithë pluhuri mblidhet në fund të dhomës së ciklonit HI-TECH dhe zbrazet lehtësisht falë dhomës së shkëputshme.

Kapaciteti i kazanit për pluhur 1 litër
Dizajn ergonomik dhe përdorim praktik
Pastrim pa qese
Karakteristikë e parkimit vertikal

FUNKSIONI
FSHESË CIKLONE
Fuqia e rregullt pa ndihme cikloni: 500 W
Tensioni/Frekuenca 220-230 V AC / 50/60 Hz
Filtrimi: Fuqia Ciklonike
Pozicion parkimi vertikal

Garancion: 12 Muaj

 

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€