Thikë YUYO Lamart LT2133, 33.5 cm, e zezë

: në stok

€6,88 €9,00

Ju kurseni: €2,12 ( 23% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kjo thikë ka teh shumë të mprehtë dhe dorezë ergonomike për efekt maksimal dhe përdorim të sigurt. Nuk ndikon në erën dhe shijen e ushqimit të prerë në feta. Lani dhe thani pas përdorimit, mbajeni larg fëmijëve.

 

  • Dimensionet     gjatësia e tehut  20 cm
  • Dimensionet     gjatësia e thikës  33.5 cm
  • Material             Çelik inox/silikoni ABS
  • Ngjyra                argjend / e zezë / e kuqe

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€