Thikë YUYO Lamart LT2135, 34 cm, e zezë

: në stok

€7,15 €9,50

Ju kurseni: €2,35 ( 24% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
  • Dimensionet e tehut 20cm; gjatësia 34 cm
  • Materiali ss / tpr
  • Ngjyra ss / e zezë
  • Teh shumë i mprehtë me një dorezë ergonomike për efekt maksimal dhe trajtim të sigurt.
  • Nuk ndikon në aromën dhe shijen e ushqimit të prerë në feta.
  • Shpëlajeni dhe thajeni pas përdorimit.
  • Ruajeni jashtë mundësive të fëmijëve.
  • KUJDES: Trajtimi jo i duhur e bën çdo thikë të rrezikshme

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€