Termos LAMART LT4066 BANDE - 500ml, 22cm, gri e errët

: në stok

€11,99 €23,00

Ju kurseni: €11,01 ( 47% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Kapaciteti 500 ml
Diametri 7,3 cm
Dimensionet ø7,3cm; lartësia 22 cm
Materiali ss
Ngjyra gri e errët
Një balonë vakum e bërë nga çelik inox me cilësi të lartë.
Mekanizmi i hapjes së vidës së balonës me vakum me vulë dhe dorezë silikoni.
Futja e dyfishtë prej çeliku inox e bën balonën e vakumit praktikisht të pathyeshëm.
Trajtim dhe pastrim i lehtë.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€