Tepsi ne forme te rrumbullaket 24X6.8CM LAMART

: në stok

€8,89 €11,99

Ju kurseni: €3,10 ( 25% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question
Diametri 24 cm
Përmasat 24 x 24 x 6,8 cm
Materiali prej çeliku me karbon
Sipërfaqja jo ngjitëse
Ngjyra e kuqe
Aksesor praktik per pjekje, produkt shume i lehte.
E bën punën në kuzhinë - trajtim i lehtë. E bërë prej çeliku karboni shumë të qëndrueshme, i përshtatshëm për kontakt me ushqimin.
Rezistenca ndaj ndryshimeve të larta të temperaturës: -60 ° C deri në 230 ° C pa ndryshime në vetitë.
Përdoreni në furrë pjekjeje si dhe në frigorifer ose frigorifer.
Produktet garantojnë heqje të lehtë dhe të shpejtë nga sipërfaqja e brumit.
I sigurt në larës enësh.

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€