Tepsi Lamart LT1186, e zezë

: në stok

€15,29 €29,00

Ju kurseni: €13,71 ( 47% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Produkti i bërë nga smalt shumë i qëndrueshëm. E veshur me një sipërfaqe të brendshme qeramike rezistente ndaj gërvishtjeve dhe djegies, me një bazë të trashë dhe dorezë çeliku shumë elegante. Materiali smalt është shumë rezistent ndaj nxehtësisë dhe parandalon djegien e ushqimit për një gatim të shëndetshëm. Ky produkt është i lehtë për t’u mirëmbajtur dhe pastruar.

 

  • Kapaciteti      4,5 l
  • Përmasat        41 x 26,5 x 6 cm
  • Materiali        Smalt
  • Sipërfaqja      jo ngjitëse
  • Ngjyra            e zezë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€