Tenxhere alumini LAMART LT1219 POELE - 24x11cm, bezhë/e zezë

: në stok

€34,65 €64,00

Ju kurseni: €29,35 ( 45% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Tenxhere gatimi prej alumini me material jo ngjitëse pa përdorimin e PFOA (nuk avullohen substanca toksike gjatë mbinxehjes), rezistent ndaj temperaturës së lartë dhe parandalon djegien e ushqimit. Tigani ofron gatim të shpejtë dhe të barabartë bazuar në transferimin e shpejtë të nxehtësisë. Ka dorezë të butë ergonomike me sipërfaqe të jashtme me ngjyrë. Përdoret në llojet e pllakave, me gaz, qelq qeramik, elektrike, me induksion etj. Mund të lahet në enëlarëse, mirëmbajtja dhe pastrimi i tenxheres bëhet shumë lehtë.

- Materiali nga alumin
- Kapaciteti 4.3l
- Madhësia 11×24×24 cm
- Ngjyra e zezë/bezhë

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€