Set tenxhere Lamart LT1119, 7 pjesë, çelik inox

: në stok

€96,25 €123,00

Ju kurseni: €26,75 ( 21% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

Bërë nga çelik inox i klasit të parë.
Enët e gatimit prej çeliku inoks të dizajnuara nga çeliku rezistent ndaj korrozionit të klasit të parë përfshijnë një bazë të fortë sanduiçi me doreza shumë elegante për siguri, funksionalitet dhe rehati më të madhe.
Kapak nga xhami i qëndrueshëm dhe dalje me avull për kontroll të saktë gatimi.
E përshtatshme për të gjitha llojet e sobave - gaz, elektrike, qeramike xhami dhe induksion.
I sigurt në larës enësh.
Mirëmbajtje dhe pastrim i lehtë.
3 vite garanci

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€