SENCOR SSI 7710BL Hekur per hekurosje me avull dhe siperfaqe nga qeramika

: në stok

€26,95 €28,10

Ju kurseni: €1,15 ( 4% )

QUESTIONS & ANSWERS

Have a Question?

Be the first to ask a question about this.

Ask a Question

PËRSHKRIMI TEKNIK
Avull i vazhdueshëm 25 g/min
Nxitja e avullit 120 g/min
Qeramika sipërfaqësore hekurosëse
Avull vertikal Po
Drip-Stop Po
Heqja e shkallës Po
Vetëpastruese Po
Kapaciteti i enës së ujit 300 ml
Çelësi i sigurisë Po
Kordoni rrotullues Po
Fuqia hyrëse (W) 2 400 W
Lartësia (cm) 13,5 cm
Gjerësia (cm) 12,5 cm
Thellësia (cm) 30 cm
Ngjyra Blu
Pesha 1,1 kg

Porosia juaj duhet të kaloj shumën prej 10.00€ në menyrë që transporti të jetë falas.

Porosia arrinë në adresën tuaj brenda 24/48 orë pune.

Për çdo ndërrim ose kthim të produktit posta duhet të paguhet ekstra 2.00€